Ga naar de inhoud

Training ET-Regeling

Internationale werknemers

Steeds meer uitzendorganisaties werven nieuw personeel buiten de landsgrenzen. Heb je flexkrachten in dienst die vanuit het buitenland komen, dan kun je wellicht gebruikmaken van de ET-regeling.

Aan deze regeling is veel wet- en regelgeving gekoppeld. In de voorbereiding op de Wtta is het van groot belang goed door de NEN 4400-1-audits te komen. Het gaat weleens mis met het toepassen en uitvoeren van de ET-regeling. Zorg ervoor dat je de regels goed kent en ze op de juiste manier toepast.

Tijdens deze training bespreken we niet alleen de regels rond de ET-regeling, maar bekijken we ook voorbeelden uit de praktijk.

Onderwerpen die aan bod komen:

  • De cafetariaregeling (fiscaal);
  • Afspraken in het convenant Uitzendbranche en Belastingdienst;
  • Wat zijn extraterritoriale kosten?;
  • Uitruilen van loon;
  • Vrije verstrekking;
  • De ET-regeling in de NBBU-cao voor Uitzendkrachten;
  • De voor- en nadelen van de ET-regeling voor de flexkracht en de flexwerkgever;
  • Wettelijk minimumloon en de ET-regeling (WAS);
  • Berekening van de ET-regeling in de loonadministratie;
  • ET-regeling in de financiële administratie;
  • Vastlegging van de ET-regeling en overeenkomsten;
  • Toetsing SNA op het juist toepassen van de ET-regeling.

Programma

25 november 2026

13:30 – 16:30 uur: Training met tussendoor een korte pauze


Ook op de agenda

Kennismaken met de NBBU

Online bijeenkomst

Wilt u meer weten over de NBBU en wat we doen voor onze leden? Neem vrijblijvend deel aan deze online informatiebijeenkomst via Teams. Deelname is gratis.

  • 15:00 - 15:30 uur
  • Online

Kennismaken met de NBBU

Online bijeenkomst

Wilt u meer weten over de NBBU en wat we doen voor onze leden? Neem vrijblijvend deel aan deze online informatiebijeenkomst via Teams. Deelname is gratis.

  • 15:00 - 15:30 uur
  • Online