Ga naar de inhoud

Digitaal magazine Loopbaan Versneller 2022

Duurzame inzetbaarheid

In het najaar van 2021 begon ons project Loopbaan Intermediair aan een nieuwe fase. Een nieuwe groep intermediairs ging van start met het adviestraject, met als doel een Leven Lang Ontwikkelen op te nemen in hun organisaties.

Benieuwd hoe het hen verging en waarom het project Loopbaan Intermediair voor u als NBBU-lid ook zinvol kan zijn? U leest er alles over in ons digitale magazine Loopbaan Versneller.

Onderscheid je naar je medewerkers

Op het moment dat dit magazine verschijnt, is de personeelskrapte ongekend hoog. In veel sectoren is het een welhaast onmogelijke opgave geworden goed personeel te vinden. Als werkgever wordt het steeds belangrijker om je te onderscheiden naar je medewerkers, bestaande en toekomstige. Het NBBU-project Loopbaan Intermediair sluit naadloos op die ontwikkeling aan.